SKAT Polisa

O nas

Dlaczego właśnie SKAT Polisa?

Ponieważ nic tak nie uczy jak doświadczenie, chcemy się nim z Wami podzielić. Na pozycję czołowego operatora transportowo – logistycznego pracujemy od 1991 r. Przez ten czas przyszło nam się zmierzyć z wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami. Większość z nich zakończyła się pozytywnie właśnie dzięki posiadanym polisom.

Z uwagi na charakter prowadzonej działalności i ponad 300 zatrudnionych pracowników mieliśmy możliwość przetestowania niemalże wszystkich rodzajów ubezpieczeń, zarówno majątkowych, jak i życiowych. Wiemy, że właściwie dobrana polisa pomaga w trudnych momentach. Jest to wiedza praktyczna, nie teoretyczna, więc warto z niej skorzystać.

 


 

Bogaci w doświadczenie oferujemy:

 
poczucie bezpieczeństwa

Wysoka suma ubezpieczeń to nie wszystko, my wiemy jakie warianty wykupić, aby ubezpieczenie spełniło właściwie swoją rolę. Znamy poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe i oferowane przez nie warunki, nauczeni doświadczeniem wiemy na co zwrócić uwagę.

opiekę po zawarciu ubezpieczenia

Możesz liczyć na nasze wsparcie w przypadku szkody. Pomożemy Ci wypełnić dokumenty i podpowiemy, jakie roszczenia wynikające ze zdarzenia możesz kierować do ubezpieczyciela. Przypomnimy Ci również o terminie płatności raty i konieczności wznowienia polisy.

 
dostępność i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników

Możesz zwrócić się do nas mailowo lub telefonicznie. Wystarczy nam kilka minut, aby bezpłatnie przygotować ofertę. Doradzimy, jaki zakres ubezpieczenia będzie optymalny dla Ciebie.

oszczędność

Oferując ubezpieczenie na miarę Twoich potrzeb, wywarzymy odpowiednio zakres ubezpieczenia w stosunku do składki i znajdziemy najkorzystniejszą ofertę na rynku. Nasze usługi są bezpłatne. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze i czas.