SKAT Polisa

Grupa SKAT

Grupa SKAT

Grupę SKAT tworzą trzy firmy: SKAT Transport, EXPOLCO TRANSPED i SKAT Truck. Dzięki zróżnicowanym profilom ich działalności Grupa SKAT oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu, spedycji i logistyki.

SKAT Transport to operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, multimodalnym oraz przeprawach promowych. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drzewnej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

Do SKAT Transport należy również marka PromySkat, która zapewnia ponad 400 połączeń promowych pomiędzy 35 krajami oraz ponad 200 portami w całej Europie.

SKAT Polisa jest kolejnym produktem naszej firmy, który uruchomiliśmy jako uzupełnienie naszej szerokiej oferty.

Spółka EXPOLCO TRANSPED świadczy kompleksowe usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu kontenerowego. Powstała w 1990 roku i była jedną z pierwszych prywatnych firm spedycyjno-transportowych założonych na Wybrzeżu.

SKAT Truck zajmuje się obsługa administracyjna oraz świadczy usługi ubezpieczenia.

Ścisła współpraca pomiędzy trzema spółkami, zróżnicowane kompetencje zespołu oraz bogaty wybór rodzajów transportu pozwalają Grupie SKAT profesjonalnie zrealizować każde zlecenie w ramach krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego, logistyki, spedycji, obrotu magazynowego i przeładunku. Wachlarz tych usług pozwala Grupie SKAT zachować pełną elastyczność w dostosowywaniu się do bieżących potrzeb klientów i wymagań rynku.

 

skat logo
promyskat logo
expolco logo